Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dotpay Sp. z o.o. / eCard S.A.

    Szukasz ciekawej i stabilnej pracy, nowych doświadczeń oraz możliwości rozwoju? Masz doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych/bankowych lub pracy w call center? Z łatwością nawiązujesz kontakt podczas rozmowy telefonicznej i potrafisz dbać o relację z klientem?

    Prawdopodobnie poszukujemy właśnie Ciebie na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Pracując w naszym zespole masz okazję rozwinąć swoje umiejętności sprzedażowe oraz poznać rozwiązania oferowane w jednej z najbardziej przyszłościowych branż na rynku. .

    Twoje główne zadania:

    • Opieka nad klientami B2B w tym szczególności:
      • bieżąca obsługa biznesowo-produktowa
      • negocjacje warunków współpracy i przygotowywanie ofert
      • działania retencyjne
      • prowadzenie spraw klientów we współpracy z innymi działami
      • przygotowywanie umów, aneksów itp. dokumentów
      • aktywna sprzedaż produktów finansowych Dotpay/eCard
    • Wsparcie innych pracowników działu sprzedaży
    • Realizacja celów i raportowanie do bezpośredniego przełożonego

    Czego będziemy od Ciebie oczekiwać:

    • Wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych
    • Miłego usposobienia i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
    • Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej połączonej z lekkim piórem i swobodą podczas telefonicznych rozmów
    • Minimum roku doświadczenia w dziale sprzedaży, call center lub w dziale obsługi klienta
    • Język angielski na komunikatywnym poziomie w mowie i piśmie
    • Umiejętność pracy w programach pakietu MS Office (Power Point, Excel, Word)
    • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe ekonomiczne
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w zbliżonej branży na podobnym stanowisku

    Co oferujemy:

    • Zatrudnienie w formie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • Doświadczenie w dynamicznie rozwijających się sektorach fintech oraz e-commerce
    • Wynagrodzenie zasadnicze + premia kwartalna/miesięczna uzależniona od wyników
    • Po okresie próbnym oferujemy pakiet socjalny: opieka medyczna + pakiet sportowy
    • Owoce w każdą środę :)