Ta oferta pracy jest nieaktualna od 294 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wycen

  • Jasło, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2017-09-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Nowy Styl - Twój globalny dostawca krzeseł i mebli

    Grupa Nowy Styl jest 4. największym producentem krzeseł i mebli biurowych w Europie. Każdego dnia spotykamy się z naszymi Klientami na 6 kontynentach, a nasze rozwiązania dostarczyliśmy już do ponad 100 krajów na całym świecie. Grupa Nowy Styl posiada 19 departamentów na całym świecie i 15 zakładów produkcyjnych wyposażonych w najnowocześniejsze technologie. Wyposażamy biura, sale konferencyjne i szkoleniowe, restauracje, kawiarnie i kantyny, areny sportowe, kina, teatry i hotele. Dbamy o komfort, ergonomię i wysoką efektywność pracy.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie kandydatów do Biura Zarządzania Projektami (Dział Sprzedaży Krajowej) na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. WYCEN

    Miejsce pracy: Jasło
    SW/09/17

    Zakres Obowiązków

    • Gromadzenie i analiza danych niezbędnych do przygotowania oferty handlowej
    • Przygotowywanie ofert cenowych i kosztorysów  w oparciu o ścisłą współpracę z klientem i innymi zespołami Grupy Nowy Styl
    • Praca z klientem ostatecznym w zakresie prowadzenia procesu ofertowania
    • Aktywne wsparcie sprzedaży dla Managerów regionów w procesie sprzedaży i obsługi klienta

    Wymagania:

    • Mile widziane wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne/matematyczne/technicze)
    • Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu kompleksowych ofert handlowych na rynku B2B
    • Dobra znajomość programu MS Excel
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność planowania i organizacji pracy
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Dbałość o szczegóły

    Oferujemy:

    • Bardzo ciekawą pracę w jednej z największych międzynarodowych firm z branży meblarskiej w Europie
    • Wynagrodzenie składające się z części stałej i premii uzależnionej od wyników sprzedażowych
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Profesjonalną ścieżkę adaptacji, programy rozwoju kompetencji twardych oraz miękkich
    • Dużą samodzielność w działaniu
    • Bardzo dobrą atmosferę w zespole
    • Pracę stacjonarną

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

     Zapraszamy na naszą stronę: www.nowystylgroup.com

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana w celu przeprowadzenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji jest Nowy Styl Sp. z o. o. z siedzibą w Krośnie (38-400), ul. Pużaka 49. Dane osobowe mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Prosimy o dołączenie klauzul:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nowy Styl Sp. z o. o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji"

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji."

    Nasze marki
    www.NowyStylGroup.com