Ta oferta pracy jest nieaktualna od 143 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wynagrodzeń i benefitów

  • Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    The American School of Warsaw is an independent not for profit school that is sponsored by the Office of Overseas Schools. The New England Association of Schools and Colleges and the Council of International Schools have accredited the school since 1987. The school has also been an accredited IB DP School since 1994. We have also received formal notification from the IB that we are now recognized as an IB candidate school for the Middle Years Programme as of 14 June 2016 and Primary Years Programme as of 30 May 2016.

    Established in 1953, we are proud to be the oldest international school in Warsaw, offering an American-based curriculum with an international perspective for 980 students, aged 3-18. We have students from over 50 nations, and a faculty of more than 100 highly qualified mostly oversees-hired educators. By respecting the diversity of our employees, we promote the creation of an environment in which all individuals can utilize their talents to the fullest while working together for the best of our community. We are seeking candidates who integrate well with a diverse population and embrace the opportunities of living in a truly international setting.

    Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna

    Dział: Human Resources
    Podległość: HR Director
    Umowa: umowa o pracę na czas określony - zastępstwo, ok. 15 miesięcy
    Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

    Opis stanowiska:

    Specjalista ds. wynagrodzeń i benefitów jest przede wszystkim odpowiedzialny za przygotowanie wynagrodzeń dla wszystkich pracowników i obsługę odpowiednich świadczeń dla pracowników lokalnych i zagranicznych.

    Główne obowiązki:

    • Zbieranie danych i naliczanie wynagrodzeń dla wszystkich pracowników oraz koordynowanie wszystkich świadczeń dla pracowników lokalnych i zagranicznych;
    • Utrzymywanie danych pracowniczych w Płatniku (system ZUS), Symfonia i Comarch Optima (systemy płacowe), Blackbaud (moduł płac) i American Funds (centrum planu emerytalnego);
    • Weryfikacja i rozliczanie ubezpieczeń (ZUS, zdrowotne, ubezpieczenie na życie) i przygotowanie ich do płatności;
    • Koordynowanie planów emerytalnych dla pracowników zagranicznych;
    • Weryfikowanie i przygotowywanie dokumentów miesięcznych płatności dla zleceniobiorców;
    • Śledzenie wszystkich nieobecności pracowników, przygotowywanie i udostępnianie raportów dotyczących wynagrodzeń;
    • Przygotowywanie i przekazywanie raportów ZUS;
    • Uzgadnianie kosztów ZUS dla potrzeb księgowych, wsparcie przy księgowaniu kosztów;
    • Przygotowywanie danych o dodatkach mieszkaniowych (benefit),  wsparcie przy księgowaniu kosztów;
    • Doradztwo dla zagranicznych pracowników przy podpisywaniu umów najmu;
    • Uzgadnianie i rejestrowanie kosztów mediów (benefit menedżerski);
    • Przygotowywanie i dystrybucja rocznych zestawień o przychodach dla pracowników lokalnych i zagranicznych;
    • Analizowanie raportów wynagrodzeń i świadczeń dostarczanych przez Korn Ferry (HayGroup);
    • Przegląd zmian w przepisach wewnętrznych dotyczących benefitów i świadczeń;
    • Udział w planowaniu budżetu;
    • Utrzymywanie aktualnych regulaminów pracy dla wszystkich grup pracowniczych.

    Szukamy doświadczonego Specjalisty ds. wynagrodzeń i benefitów, który:

    • Ukończył studia wyższe i posiada dodatkowe kursy/szkolenia z zakresu HR;
    • Ma 5 lat doświadczenia w HR, w tym min. 3 lata doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń;
    • Ma ekspercką  znajomość przepisów i procesów związanych z naliczaniem wynagrodzeń, świadczeniami / benefitami, skalami płac;
    • Biegle posługuje się językiem polskim i płynnie komunikuje się w języku angielskim;
    • Wykazuje zrozumienie dla filozofii obsługi klienta i wyzwań dynamicznej pracy;
    • Ma rozwinięte umiejętności organizacyjne i analityczne, w połączeniu z dużą dbałością o szczegóły.

    Co oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego w prawdziwie międzynarodowym środowisku;
    • Stabilność umowy o pracę;
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, zasiłek dentystyczny, ubezpieczenie grupowe, bogata oferta szkoleń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, dodatkowe dni wolne).
    If you are interested, please send your CV via Aplikuj button below.

    Please include the following statement in your application: "I hereby consent to processing by the advertiser of my personal data, included in my application documents, for the purposes to implement the recruitment process according to the act of 29 August 1997 on personal data protection (consolidated text: Journal of Laws of 2016, pos. 922). I also consent to processing of my personal data by the advertiser for the purposes of any future recruitment processes."