Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów Drewna

  • Dobroszyce (pow. oleśnicki), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 21.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma transportowa Silva Sp. z o.o. należąca do Grupy Kronospan, światowego lidera w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty poszukuje do zespołu w Dobroszycach osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Dobroszyce (pow. oleśnicki)
    Numer referencyjny: SZDDB 08/2018

    Zadania:

    • Zakup surowca drzewnego (zrzyny, zrębki, trociny, biomasa, drewno z recyklingu) i drewna okrągłego na przydzielonym terenie;
    • Obsługa dotychczasowej bazy dostawców i pozyskiwanie nowych;
    • Prowadzenie negocjacji handlowych;
    • Poszukiwanie nowych firm transportowych potrzebnych do realizacji budżetu;
    • Podpisywanie umów surowcowych i transportowych;
    • Raportowanie pracy i działań konkurencji na przydzielonym terenie;
    • Zgłaszanie i wyjaśnianie reklamacji na dostawy surowców drzewnych (ilościowe, jakościowe).

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
    • Odpowiednie narzędzia pracy;
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej światowym liderem w swojej branży;
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenia negocjacji handlowych;
    • Umiejętność rozwiązywania problemów;
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • Mile widziana znajomość branży drzewnej;
    • Umiejętność organizacji pracy.
    Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj.