Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-01-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Oriflame Products Poland, zakład produkcyjny międzynarodowego koncernu kosmetycznego, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja procesów zakupowych (zaplanowanie potrzeb materiałowych, planowanie zasobów u dostawców, składanie i realizacja zamówień)
    • Przegląd i analiza aktualnych i potencjalnych źródeł zakupu materiałów produkcyjnych
    • Negocjacje najlepszych warunków zakupu
    • Budowanie relacji biznesowych z dostawcami
    • Zapewnienie dostępności materiałów do realizacji planów produkcji
    • Monitorowanie dostawy materiałów produkcyjnych
    • Realizacja procesu reklamacyjnego

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w zakupach materiałów produkcyjnych
    • Praktyczna znajomość procesu zakupowego w firmie produkcyjnej
    • Znajomość polskiego rynku dostawców opakowań kosmetycznych
    • Umiejętności negocjacyjne
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Word, podstawy Access)
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie, w jęz. polskim i angielskim
    • Samodzielność, sumienność i rzetelność, myślenie analityczne
    • Skuteczność w działaniu

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie: umowę o pracę
    • Prywatną opiekę medyczną, w tym gabinet lekarski na terenie zakładu pracy
    • Atrakcyjny pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, zniżkę na produkty firmy
    • Przyjazną atmosferę i międzynarodowe środowisko pracy

    Siedziba firmy mieści się w Warszawie w dzielnicy Ursus.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w terminie do dnia 08.02.2018 r. poprzez przycisk „Aplikuj teraz. Aplikacje kandydatów przeglądamy na bieżąco.
    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”

    Jednocześnie informujemy, że Administratorem Danych jest Oriflame Products Poland Sp. z o.o., ul. Bohaterów Warszawy 2, 02-495 Warszawa. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie.
    top