Ta oferta pracy jest nieaktualna od 136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zakupów

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dynamicznie rozwijająca się firma z branży spożywczej, specjalizująca się w produkcji i dystrybucji żywności ekologicznej poszukuje poszukuje pracownika na nowo utworzone stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin

    Zakres obowiązków:

    • Dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącym zapotrzebowaniem;
    • Utrzymywanie optymalnych stanów magazynowych surowców oraz wyrobów gotowych;
    • Nadzór nad terminowością i dokładnością dostaw;
    • Utrzymywanie bardzo dobrych relacji z dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi;
    • Tworzenie dokumentacji wymaganej przy eksporcie i imporcie towarów;
    • Organizacja transportu towarów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie, preferowane kierunkowe;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym – WARUNEK KONIECZNY;
    • Bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności „excel” – WARUNEK KONIECZNY;
    • Doskonale rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
    • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu;
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia;
    • Praca w dynamicznym i zgranym zespole;
    • Szkolenie i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych;
    • Opiekę medyczną.

    Prosimy o dopisanie do swojego CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz dodatkowych danych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., z 2016 r., poz. 922.”

    Administratorem danych jest Symbio Polska S.A. z siedzibą ul. Zawieprzycka 8m, 20-228 w Lublinie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne, do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.