Specjalista ds. zakupów

  • Konin, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.03.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 25.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z dynamicznym rozwojem, przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i montażem urządzeń do obróbki strumieniowej zatrudni na stanowisko:

    Miejsce pracy: Konin

    Opis stanowiska:

    • bieżąca współpraca z dostawcami
    • prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami
    • opracowywanie zapytań ofertowych i składanie zamówień
    • analiza ofert pod względem terminu dostaw, cen i jakości oferowanych materiałów/usług
    • nadzór nad realizacją (terminowością) dostaw materiałów
    • analiza, weryfikacja i odnawianie stanów magazynowych
    • przepływ informacji pomiędzy działem zakupów a pozostałymi działami
    • analiza rynku dostawców, wyszukiwanie nowych dostawców

    Wymagania:

    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • mile widziana znajomość systemów ERP
    • zaangażowania, dynamizmu i umiejętności pracy pod presją czasu
    • umiejętności negocjacyjnych
    • dobrej znajomości pakietu MS Office
    • dobrej znajomości języka niemieckiego (preferowana) i angielskiego

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie, działające od kilkunastu lat na rynku
    • szansę na zdobycie doświadczenia
    • wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy
    • szansę na stałe zatrudnienie, po okresie próbnym
    • możliwość wyjazdów zagranicznych
    • świadczenia z ZFŚS
    • możliwość finansowania nauki języka obcego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.