Ta oferta pracy jest nieaktualna od 264 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zaopatrzenia

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 30.06.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Blumenbecker Polska Sp. z o.o. to wiodący dostawca usług i produktów z zakresu elektrotechniki i automatyki przemysłowej. Nasza firma specjalizuje się w prefabrykacji szaf i pulpitów sterowniczych oraz rozdzielnic elektrycznych. Od ponad 10 lat zapewniamy stabilne zatrudnienie naszym pracownikom.

    top
    Stanowisko: Specjalista ds. zaopatrzenia
    Miejsce pracy: Katowice – Ligota
    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • Współpraca z dostawcami w zakresie wysyłki zamówień, realizacji, ich terminowości oraz przyjmowanie reklamacji,
    • Poszukiwanie nowych dostawców do współpracy,
    • Współpraca z innymi działami w procesie produkcyjnym,
    • Nadzór nad integralnością i aktualnością danych w module zaopatrzeniowym w systemie informatycznym ERP,
    • Sporządzanie analiz, zestawień w zakresie bieżących zadań i ich raportowanie przełożonemu.

    Wymagania:

    • Wykształcenie co najmniej średnie (preferowane wyższe),
    • Doświadczenie zawodowe w podobnym zakresie pracy (minimum 1 rok),
    • Podstawowa obsługa komputera,
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu przynajmniej średniozaawansowanym,
    • Gotowość do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
    • Zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków,
    • Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy,
    • Punktualność, dokładność, samodzielność.
    • Miejsce zamieszkania Katowice lub najbliższa okolica

    Oferujemy:

    • Pracę na umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie,
    • Dobre warunki pracy,
    • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie całego działu

    Zainteresowany?

    Wyślij CV za pomocą przycisku aplikowania

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Blumenbecker Polska Sp. z o.o. do celów związanych z tym i przyszłym procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).