Praca specjalista ds. zaopatrzenia, kujawsko-pomorskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Włocławek
    Zakres obowiązków: Planowanie i sprawna realizacja procesu zakupu i kooperacji Wspieranie procesu selekcji dostawców poprzez wyszukiwanie i tworzenie list potencjalnych dostawców, pozyskiwanie ofert, ich wycenę, określenie poziomu jakości i...
    opublikowana: 4 sierpnia 2020
    • Bydgoszcz
    Wymagania: wykształcenie minimum średnie (techniczne, ekonomiczne lub w dziedzinie logistyki) znajomość rynku i branży komponentów oraz materiałów do produkcji elektronicznej i mechanicznej dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów klasy...
    opublikowana: 2 sierpnia 2020
    • Ostaszewo (pow. toruński)
    Co oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i projektach Pracę w dynamicznym zespole, pełnym pasji i pomysłów, zorientowanym na...
    opublikowana: 23 lipca 2020