Specjalista ds. Zarządzania Nieruchomościami

  • Sopot, Gdańsk, Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2019
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 13.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

    Grupa TPS/Reapolis to zespół ekspertów, których pasją są nieruchomości. Istniejemy od 2005 roku. Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych deweloperów w Polsce Północnej. Prężnie działamy na rynku nieruchomości mieszkaniowych - nasze  projekty to m.in. osiedle Obotrycka, Argentum i Vialo. Działamy także na rynku nieruchomości komercyjnych jako zespół profesjonalnych zarządców.

    Zadania:

    • nadzorowanie i bieżąca kontrola stanu technicznego nieruchomości, a także utrzymywanie porządku,
    • prowadzenie dokumentacji nieruchomości, w tym m.in. dokumentacji technicznej i książki obiektu budowlanego,
    • kontrola odczytów liczników mediów,
    • nawiązanie relacji i utrzymywaniu stałego kontaktu z najemcami,
    • współpraca z firmami zewnętrznymi w obszarze napraw oraz konserwacji wszelkich instalacji technicznych,
    • współtworzenie budżetu w zakresie konserwacji i napraw, analizie i kontroli finansowej kosztów w zakresie wykonywanych obowiązków.

    Wymagania:

    • mile widziane wykształcenie wyższe,
    • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • umiejętności utrzymywania czystości i porządku,
    • zainteresowanie kwestiami technicznymi (remontów, instalacji elektrycznej, konserwacji),
    • dyspozycyjność,
    • umiejętności obsługi pakietu Office – szczególnie Excel,
    • mile widziane doświadczenie w pracy wymagającej kontaktu z ludźmi,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia,
    • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia zakresu posiadanych kompetencji,
    • pracę w zgranym i otwartym zespole.
    top

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TPS sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest TPS sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Żeglarskiej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.