Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Systemów IT

  • Bielsko-Biała, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    FCA Powertrain Poland Sp. z o.o., międzynarodowe przedsiębiorstwo produkujące jednostki napędowe do samochodów osobowych w Bielsku Białej poszukuje

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Opis stanowiska:

    • Stała opieka techniczna nad infrastrukturą IT
      oraz oprogramowaniem produkcyjnym,
    • Rozwiązywanie incydentów sprzętowych (komputery,
      stacje produkcyjne, drukarki, telefony, skaner itd.) i programowych
      (oprogramowanie biurowe i produkcyjne),
    • Wsparcie użytkowników końcowych,
    • Administracja kontami użytkowników oraz komputerów,
    • Administracja zasobami sieciowymi,
    • Obsługa zgłoszeń przez Service Desk,
    • Komunikacja z drugą i trzecią linią wsparcia w przypadku bardziej skomplikowanych problemów,
    • Tworzenie procedur oraz bieżącej dokumentacji,
    • Tworzenie raportów,
    • Zarządzanie sprzętem IT,
    • Udział w projektach prowadzonych w ramach działu IT,
    • Praca w systemie zmianowym.

    Wymagania:

    • Ukończone studia wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym,
    • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Zdolności analityczne,
    • Doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi MS Windows (NT4.0 , XP, 7, Server 2003R2, Server 2008R2, Server 2012R2),
    • Wiedza w zakresie budowy i administracji sieciami komputerowymi oraz znajomość protokołów sieciowych,
    • Znajomość podstaw administracji bazami MS SQL (2008, 2012), oraz umiejętność tworzenia zapytań SQL
    • Podstawowa znajomość zagadnień wirtualizacji głównie VMWare i znajomość aplikacji vSphere Client,
    • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej i procedur oraz umiejętność zarządzania bazą wiedzy,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie i pisanie dokumentacji technicznej,
    • Umiejętność rozwiązywania problemów przez telefon,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Umiejętność pracy w zespole i ustalania priorytetów,
    • Samodzielność i kreatywność,
    • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Umiejętność budowania relacji z Klientem wewnętrznym,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem,
    • Dyspozycyjność.

    Mile widziane:

    • Znajomość zagadnień ITILv3 lub ITIL 2011,
    • Znajomość systemów Linux,
    • Umiejętność tworzenia zapytań w PL/SQL,
    • Znajomość baz danych ORACLE (11g, 12c)
    • Znajomość języka włoskiego.

    Oferujemy:

    • Pracę w jednej z największych firm motoryzacyjnych na świecie,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Opiekę medyczną,
    • Stabilne zatrudnienie,
    • Praca z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
    • Możliwość dalszego rozwoju i doskonalenia zawodowego,
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 20068535 FCA Powertrain Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 20068535 FCA Powertrain Poland Sp. z o.o.moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    bottom