Filtruj wyniki

Miejsce pracy
    • Pokaż więcej województw
Kategorie
  • Pokaż więcej kategorii
Pracodawca
Forma zatrudnienia
  • Pokaż więcej
Poziom stanowiska
Zarobki brutto
Wymagany język
  • Pokaż więcej języków
Oferty z okresu
  • Chcę otrzymywać podobne oferty pracy na e-mail!

    specjalista hr - Częstochowa

    Tak, chcę!

  • o firmie

    Częstochowa, śląskie 13.08.2018

    Otwieramy nowe biuro w Częstochowie z tego powodu poszukujemy do lokalnego zespołu: Specjalisty ds. Rekrutacji, który odpowiadałby za proces i zapewnienie odpowiedniego poziomu Candidate Experience. Ciekawe możliwości rozwoju oraz obserwacji jak...

  • Częstochowa, śląskie 11.08.2018

    Your responsibilities: Being first line of contact & support for employees regarding HR related matters Verifying & managing documentation Changing and updating data in systems Preparing reports ...

  • Częstochowa, śląskie 08.08.2018

    Obowiązki: odpowiedzialność, koordynacja i prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne inżynierskie, współpraca z dostawcami usług rekrutacyjnych, realizacja działań z zakresu Employer Branding, udział w procesach wdrożenia...