Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista IT

  • Pniewy, Wronki, Sieraków, Szamotuły, Międzychód, Kłosowice (pow. międzychodzki), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ABP Food Group aktualnie rekrutuje na stanowisko IT Specjalisty dla ABP Polska. ABP Food Group jest jedną z wiodących w Europie prywatnych firm agrobiznesowych. Jesteśmy jednym z największych przetwórców wołowiny w Polsce, Wielkiej Brytanii i Irlandii.

    Miejsce pracy: Kłosowice

    Obowiązki:

    • Zapewnianie ciągłości i bezawaryjności pracy serwerów, stacji roboczych, laptopów oraz drukarek,
    • Sprawowanie opieki nad siecią informatyczną,
    • Wsparcie techniczne użytkowników oprogramowania używanego w przedsiębiorstwie,
    • Przekazywanie usterek do drugiej linii wsparcia,
    • Naprawa i konserwacja sprzętu komputerowego,
    • Instalowanie i konfigurowanie oprogramowania/sprzętu.

    Od kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenie minimum średnie, kierunek informatyka,
    • Praktyczna znajomość zagadnień sieciowych,
    • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych,
    • Praktyczna znajomość Windows 7/8/10 (instalacja i konfiguracja),
    • Znajomość MS Office,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Mile widziane:

    • Znajomość podstaw AD (active directory).
    • Podstawy związane z działaniem wag elektronicznych.
    • Umiejętność w zarządzania systemem CCTV.
    • Obsługa, konfiguracja , konserwacja , drukarek do etykiet

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiana czoła nowym wyzwaniom w dynamicznie rozwijającej się  firmie
    • Uczestnictwo w ciekawych projektach
    • Pracę w zespole ludzi z pasją
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 nr 133, poz. 883).”