Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Produktów Endoskopowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-02-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy stabilną firmą, od ponad 30 lat funkcjonującą na rynku sprzętu medycznego.
    W związku z tworzeniem nowego działu ENDOSKOPII poszukujemy pracowitych kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Realizacja celów sprzedażowych
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Budowanie relacji handlowych z nowymi i obecnymi klientami firmy
    • Uczestnictwo w licznych kongresach i szkoleniach zagranicznych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym – warunek konieczny
    • Umiejętność obsługi komputera
    • Prawo jazdy
    • Doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę po okresie próbnym
    • Wysoką prowizję, uzależnioną od doświadczenia i potencjału kandydata/ki
    • Dobrą atmosferę w pracy, promującą kreatywne myślenie
    • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, samochód służbowy, komputer
    • Możliwość sprzedaży unikatowych produktów i rozwoju w ramach nowo tworzonego działu
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.