Specjalista Produktów Endoskopowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.02.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 15.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy stabilną firmą, od ponad 30 lat funkcjonującą na rynku sprzętu medycznego.
W związku z tworzeniem nowego działu ENDOSKOPII poszukujemy pracowitych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie relacji handlowych z nowymi i obecnymi klientami firmy
  • Uczestnictwo w licznych kongresach i szkoleniach zagranicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym – warunek konieczny
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Prawo jazdy
  • Doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę po okresie próbnym
  • Wysoką prowizję, uzależnioną od doświadczenia i potencjału kandydata/ki
  • Dobrą atmosferę w pracy, promującą kreatywne myślenie
  • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, samochód służbowy, komputer
  • Możliwość sprzedaży unikatowych produktów i rozwoju w ramach nowo tworzonego działu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.