Praca specjalista w biurze controllingu [rekrutacja prowadzona online], Polska

Mamy dla Ciebie 4 ofert

Rozmowa rekrutacyjna zdalnie?

Przejdź proces rekrutacyjny, nie wychodząc z domu

Zobacz oferty
    • Warszawa
    Co możemy zaoferować osobie, która do nas dołączy: Będziesz współpracować z otwartym zespołem specjalistów, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. Będziesz współpracować bezpośrednio z biznesem. Zaoferujemy Ci stabilne...
    opublikowana: 31 marca 2020
    • Warszawa
    Jakie będą Twoje obowiązki? Planowanie i przygotowanie szczegółowych raportów controllingu we współpracy z działem kontroli finansowej, towarzystwami ubezpieczeniowym i firmami usługowymi Analiza i doskonalenie procesów biznesowych i finansowych...
    opublikowana: 25 marca 2020
    • 2 lokalizacji
    Opis stanowiska: Nadzór i kontrola nad płynnością finansową Spółki, tworzenie oraz analiza CASH-FLOW oraz modelu / prognozy przepływów pieniężnych Grupy Kapitałowej Udział w przygotowywaniu budżetu rocznego, prognoz finansowych, rachunku wyników,...
    opublikowana: 22 marca 2020