Oferta pracy

Specjalista Administracji

CIECH SERVICES SP. Z O.O.

  • Fordońska 2, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Fordońska 2

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa biura w zakresie zarządzania korespondencją wewnętrzną i zewnętrzną

  • kompleksowe prowadzenie archiwum

  • organizacja i obsługa spotkań biznesowych w siedzibie firmy

  • współpraca z dostawcą usług porządkowych oraz Zarządcą budynku

  • wspieranie pracowników w zakresie organizacji delegacji służbowych

  • współpraca z działem IT

  • wykonywanie pracy asystenckiej na potrzeby Zarządu

  • współpraca i rozliczenia z podmiotami zewnętrznymi

  • udział w projektach realizowanych w Spółce

  • inne zadania związane ze wsparciem organizacji

  • dbanie o sprawne funkcjonowanie biura

  • współpraca z innymi działami firmy

  • dbanie o wysoki standard obsługi i dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • biegła obsługa komputera oraz znajomość pakietu Office

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • umiejętność współpracy z innymi osobami oraz zdolności organizacyjne

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje zawodowe

  • atrakcyjny i przejrzysty system premiowy

  • rozwój kompetencji językowych: darmowe kursy języka angielskiego i niemieckiego online

  • szeroki pakiet benefitów prezentowany poniżej

  • możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • pracę w dobrze skomunikowanym i nowoczesnym biurze w centrum

  • praca w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku notowanej na GPW

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna online

4

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, opakowania szklane.

Przewiń do profilu firmy