Oferta pracy

Specjalista Administracji Magazynowej

MYBOX LOGISTICSO firmie

  • Logistyczna 9, Chęciny
    Chęciny, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MYBOX LOGISTICS

Logistyczna 9

Chęciny

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji transportowej (elektronicznie i papierowo)

  • Prowadzenie obsługi telefonicznej i e-mailowej

  • Organizowanie procesów związanych z przyjęciem i wysyłką towaru

  • Odpowiadanie za proces obiegu dokumentacji i korespondencji

  • Opiekowanie się umowami (wysyłka, archiwizacja, monitorowanie terminów)

  • Witanie gości i kierowanie ich do odpowiednich osób/działów

  • Realizowanie zamówienia na materiały biurowe i artykuły spożywcze

  • Wspieranie firmy w bieżących pracach administracyjnych

Nasze wymagania

  • Praca z komputerem nie sprawia Ci żadnych problemów (MS Office)

  • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim (minimum B2 w mowie i piśmie)

  • Nawiązywanie nowych kontaktów przychodzi Ci z łatwością

  • Cechuje Cię samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej

  • Jesteś dokładny i skrupulatny

Mile widziane

  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Miałeś do czynienia z dokumentacją transportową

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Świetną atmosferę opartą na życzliwości, szacunku i wzajemnej pomocy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Udział w imprezach pracowniczych

  • Pracę w nowoczesnym i zautomatyzowanym Centrum Logistycznym

MyBox Logistics to nowoczesny magazyn mieszczący się w Centrum Logistycznym w Chęcinach pod Kielcami. Zajmujemy się kompleksową obsługą procesów logistycznych dla firmy Marketing Investment Group – właściciela sieci salonów multibrandowych: Sizeer, 50 style i Symbiosis i dystrybutora marek Timberland, Lotto, Umbro i innych. Oferujemy zautomatyzowane rozwiązania w zakresie sortowania, pakowania i wysyłki.

Przewiń do profilu firmy

Lubisz pracować z ludźmi, jesteś komunikatywny/a i często uśmiechnięty/a?

Praca z dokumentami to dla Ciebie przyjemność?

Dodatkowo potrafisz w sposób efektywny organizować sobie pracę?