Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista administracji magazynu surowców oraz logistyki

BEMARC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

5 5005 800 brutto / mies.
  • Poznańska 45, Jasin (pow. poznański)
    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Poznańska 45

Jasin (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentów magazynowych (WZ / PZ / MM)

  • Gospodarka magazynowa (kontrola ilościowa i jakościowa wydań i przyjęć towaru, analiza przyjęć i wydań towaru, remanent, weryfikacja strat magazynowych i rozchodów wewnętrznych), wprowadzanie danych do systemu księgowego

  • Współpraca z kooperantami i podwykonawcami

  • Współpraca z działem księgowym i controlingiem

  • Kontrola poprawności stanów magazynowych w systemie oraz na półce

  • Organizowanie transportów i nadzór nad terminowością dostaw

  • Zarządzanie reklamacjami logistycznymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie pracy administracyjnej (min. 1 rok)

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość programu Excel w stopniu średniozaawansowanym

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania Sage Symofnia będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności matematyczno – analityczne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie

  • Perspektywę zdobywania nowych umiejętności i możliwości rozwoju w rzetelnej firmie z długimi tradycjami

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

  • Umowa na okres próbny 3 miesiące (po okresie próbnym umowa na 1 rok)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

BEMARC to firma produkcyjna działająca od niemal czterech dekad zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości sklepowych mebli ekspozycyjnych.

Możemy pochwalić się najnowocześniejszym parkiem maszyn do obróbki stali i drewna oraz ponad 10 000 m2 powierzchni produkcyjnej i magazynowej dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie realizować wizje naszych klientów i kompleksowo wyposażać sklepy i salony pokazowe w niezbędne meble ekspozycyjne.

Więcej informacji na temat BEMARC można pozyskać na stronie internetowej www.bemarc.pl

Przewiń do profilu firmy