Logo Pracuj.pl

Specjalista administracji magazynu surowców oraz logistyki

BEMARC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.O firmie

5 500–5 800
brutto / mies.
  • Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

BEMARC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Poznańska 45

Jasin (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentów magazynowych (WZ / PZ / MM)
  • Gospodarka magazynowa (kontrola ilościowa i jakościowa wydań i przyjęć towaru, analiza przyjęć i wydań towaru, remanent, weryfikacja strat magazynowych i rozchodów wewnętrznych), wprowadzanie danych do systemu księgowego
  • Współpraca z kooperantami i podwykonawcami
  • Współpraca z działem księgowym i controlingiem
  • Kontrola poprawności stanów magazynowych w systemie oraz na półce
  • Organizowanie transportów i nadzór nad terminowością dostaw
  • Zarządzanie reklamacjami logistycznymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie pracy administracyjnej (min. 1 rok)
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość programu Excel w stopniu średniozaawansowanym
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania Sage Symofnia będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności matematyczno – analityczne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie
  • Perspektywę zdobywania nowych umiejętności i możliwości rozwoju w rzetelnej firmie z długimi tradycjami
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Umowa na okres próbny 3 miesiące (po okresie próbnym umowa na 1 rok)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

BEMARC to firma produkcyjna działająca od niemal czterech dekad zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości sklepowych mebli ekspozycyjnych.

Możemy pochwalić się najnowocześniejszym parkiem maszyn do obróbki stali i drewna oraz ponad 10 000 m2 powierzchni produkcyjnej i magazynowej dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie realizować wizje naszych klientów i kompleksowo wyposażać sklepy i salony pokazowe w niezbędne meble ekspozycyjne.

Więcej informacji na temat BEMARC można pozyskać na stronie internetowej www.bemarc.pl

Specjalista administracji magazynu surowców oraz logistyki, Poznańska 45, Jasin (pow. poznański)