Specjalista Administracji Obiektów oraz EHS (BHP, PPOŻ, OŚ)

Decora S.A.

  • Kórnik

    Kórnik, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 9 dni
    do: 16 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i koordynacja nad pracami administracyjno-technicznymi związanymi z funkcjonowaniem obiektów;

  • planowanie, koordynowanie i nadzorowanie przeglądów technicznych, konserwacji, napraw i remontów w obiektach;

  • nadzór nad powierzoną dokumentacją (np. książki obiektów i in.);

  • współpraca z firmami serwisowymi obsługującymi obiekty oraz pracami firm zewnętrznych (np. serwis sprzątający, ochrona);

  • nadzór nad flotą samochodową (przygotowywanie raportów i sprawozdań, ubezpieczenia pojazdów, przeglądy techniczne, rozliczanie kart paliwowych i in.);

  • realizacja zakupów materiałów nieprodukcyjnych na potrzeby firmy;

  • realizowanie i wykonywanie obowiązków służby BHP oraz PPOŻ i Ochrony Środowiska zgodnie z przepisami prawa polskiego oraz standardami firmy;

  • inicjowanie działań mających na celu poprawę wskaźników zdefiniowanych dla każdego z obszarów odpowiedzialności;

  • prowadzenie pełnej dokumentacji / sprawozdań a także mierzenie wskaźników z zakresu Ochrony Środowiska, BHP, PPOŻ;

  • współpraca w zakresie nowych inwestycji firmy dotyczących wymagań BHP, Ochrony środowiska i PPOŻ.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, preferowane wyższe oraz uprawnienia specjalisty/inspektora BHP;

  • min 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (koniecznie: w firmie produkcyjnej);

  • bardzo dobra znajomość aktualnych wymogów prawnych w zakresie BHP, PPOŻ i ochrony środowiska;

  • przedsiębiorczość, operatywność i bardzo dobra organizacja pracy;

  • efektywna realizacja zadań i osiąganie celów, dynamizm w działaniu;

  • samodzielność, kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia;

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • miejsce pracy: Środa Wielkopolska

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - także na czas nieokreślony;

  • konkurencyjne wynagrodzenie finansowe;

  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę, kartę Mulitsport oraz atrakcyjne ubezpieczenie grupowe;

  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia, konferencje i kursy - finansowane przez firmę;

  • okolicznościowe konkursy i prezenty prowadzące do wspólnej radości dla pracowników i ich rodzin;

  • wyprawki szkolne dla dzieci pracowników oraz choinkowe;

Decora S.A.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje