Oferta pracy

Specjalista Administracji Warsztatu

Volvo Polska Sp. z o.o.

Wrocławska 34

Mirków (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie bieżących prac recepcyjnych

  • Koordynacja obiegu wszelkiej dokumentacji związanej z funkcjonowaniem Warsztatu oraz obsługą Klientów

  • Bieżąca obsługa Klienta

  • Koordynacja prac związanych z bieżącym funkcjonowaniem i utrzymaniem obiektów warsztatowych oraz archiwizacja niezbędnej dokumentacji z tym związanej

  • Współpraca ze Specjalistą ds. Obsługi Klienta oraz wsparcie Działu Personalnego w sprawach związanych z pracownikami zatrudnionymi w danym punkcie (badania okresowe, urlopy, zwolnienia lekarskie, dokumentacja BHP, wymiana odzieży roboczej itp.)

  • Obsługa kasy, kontrola nad raportami kasowymi

  • Nadzór nad należnościami Serwisu, w tym między innymi telefoniczna windykacja należności

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w administracji

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywność

  • Umiejętność nawiązywania relacji z Klientami

  • Dokładność i skrupulatność

  • Odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji swojej pracy

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu zagadnień technicznych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania

  • Rozbudowany pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do szerokiej bazy wiedzy dotyczącej nowoczesnych rozwiązań technologicznych - poznasz nasz biznes od podszewki

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)

  • Przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą

  • Rozwój osobisty i pracę w firmie, dla której kluczowe są sukces klienta, zaufanie, pasja, troska o pracowników i środowisko, innowacyjność i bycie liderem na rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa Volvo wspiera budowanie dobrobytu poprzez rozwiązania w dziedzinie transportu, oferując samochody ciężarowe, autobusy, sprzęt budowlany, produkty zaopatrujące w energię elektryczną dla zastosowań morskich i przemysłowych, finansowanie oraz usługi, które zwiększają dyspozycyjność i produktywność naszych klientów. Założona w 1927 roku Grupa Volvo angażuje się w kształtowanie przyszłości zrównoważonych rozwiązań transportowych i infrastrukturalnych. Wiodące marki i podmioty grupy, które łączy wspólna kultura zaufania, pasji, wyników, zmiany i sukcesu klienta, oferują niezliczone możliwości kariery.

www.volvogroup.com/career

Marka Volvo Trucks jest znana od dziesięcioleci i cieszy się uznaniem na całym świecie. Jest jedną z najlepiej znanych i najbardziej szanowanych marek na świecie w branży pojazdów dostawczych. Stanowi uosobienie najważniejszych wartości — jakości, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko naturalne. W Volvo Trucks będziesz pracować w globalnym zróżnicowanym zespole. Pracujemy z pasją, darzymy się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzimy do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy

Volvo Trucks Polska, Oddział Samochody Ciężarowe poszukuje wyjątkowej osoby na stanowisko Specjalisty Administracji Warsztatu do serwisów w Długołęce i Pietrzykowicach.

Jeśli szukasz pracy w nowoczesnym, międzynarodowym i innowacyjnym środowisku, a Twoją dewizą jest robienie tego, co inni dostrzegą jako coś więcej niż codzienne wypełnianie powierzanych zadań, to szukamy właśnie Ciebie. Z nami na pewno nie będzie nudno!