Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista administracyjno-biurowy

RACINOWSKI ARTUR NORBERT AMTelecom, Szkoła Językowa British School Osielsko

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

Obsługa klienta w zakresie umów i spraw bieżących Szkoły Językowej British School.

Koordynacja pracy grup językowych z lektorami.

Współpraca z wybranymi szkołami zewnętrznymi oraz firmami.

Organizowanie pracy biura.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • obsługa komputera

  • otwartość, komunikatywność

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana)

To oferujemy

  • miejsce pracy: Bydgoszcz

  • praca na umowę o pracę

  • praca w prężnie rozwijającej się szkole językowej

  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i poszerzenia horyzontów

  • praca w młodym i miłym zespole

  • elastyczny czas pracy

O nas

British School – największa szkoła językowa w Bydgoszczy poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik administracyjno - biurowy - Specjalista ds. administracji.

Prosimy o kierowanie CV poprzez przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 660 599 271.