Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista administracyjny z językiem niemieckim

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Kraków, małopolskie

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Pragniesz rozwijać się w międzynarodowej korporacji?

Jesteś osobą dokładną i samodzielną a do tego komunikacja w języku niemieckim nie stanowi dla Ciebie problemu?

Jeżeli dążysz do dalszego rozwoju i chcesz pracować zdalnie - to myślę, że ta oferta może Ci się spodobać.

Specjalista administracyjny z językiem niemieckimNumer ref.: /268/03/2021/AN/110522

zadania

  • Obsługa dokumentacji,
  • nadzorowanie kompletności i poprawności dostarczanych dokumentów,
  • dbałość o poprawność danych w systemie.

oczekujemy

  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie min. dobrym,
  • dobrej znajomości obsługi komputera,
  • mile widziane wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w branży bankowej, księgowej lub ubezpieczeniowej,
  • doświadczenie w SSC (mile widziane).

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę podpisywanej bezpośrednią z pracodawcą,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • możliwość szkoleń oraz stałego rozwoju,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin.
Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne