Oferta pracy

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • LInux

  • Cisco

  • MikroTik

  • Ubiquiti

  • Postfix

  • Synology

  • FreeNAS

  • Vmware

Mile widziane

  • Hyper-V

  • Cirix

  • Nagios

  • Iptables

  • DMRAID

  • LVM

  • VPN

  • HAProxy

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, modernizacja, administrowanie infrastrukturą Sieciową

  • Konfigurowanie sprzętu IT

  • Administrowanie serwerami Linux, Windows (administracja uprawnieniami, Administracja pocztą, zarządzanie zasadami grup, jednostkami organizacyjnymi)

  • Montaż infrastruktury IT w centrali oraz w sklepach zlokalizowanych po całej Polsce

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i inwentarzowej (wspólnie z pozostałymi członkami zespołu IT)

  • Trzecia linia wsparcia dla naszych pracowników

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość środowiska LInux

  • Podstawowa znajomość urządzeń Cisco, MikroTik, Ubiquiti

  • Podstawowa znajomość środowiska Active Directory, Exchange, Microsoft 365

  • Podstawowa znajomość sposobu działania Postfix (zimbra)

  • Podstawowa znajomość serwerów: plików (smb), FTP, WWW (apache,nginx), bazy danych (MySQL, PGSQL, MS SQL)

  • Podstawowa znajomość środowisk wirtualnych Vmware (vcenter, vsphare, replication)

  • Podstawowa znajomość Synology, FreeNAS

  • Umiejętność pisania skryptów automatyzujących prace

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Umiejętności manualne/monterskie (prowadzenie przewodów, wiercenie dziur pod urządzenia jak komputery,urządzenia sieciowe, telewizor) (wymiana akumulatorów w UPS-ie)

  • Podstawowa znajomość środowisk wirtualnych Hyper-V, Cirix

  • Podstawowa znajomość programu monitorowania sieci Nagios

  • Podstawowa znajomość działania i konfiguracji DNS

  • Podstawowa znajomość: Iptables, 802.1x (Radius), owncloud, DMRAID, LVM, SSH, Certyfikaty, DMRAID, LVM, VPN, haproxy

  • Podstawowa znajomość programowania

  • Podstawowa znajomość zagadnień automatyki, elektroniki

  • Zmysł estetyki w wykonywanych instalacjach

To oferujemy

  • Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

  • Stałą umowę o pracę

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Wdrożenie w obowiązki służbowe i pełne wsparcie pozostałych pracowników

  • Stały rozwój

  • Świetną atmosferę

  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Sieć sprzedaży stacjonarnej i internetowej pod nazwą OUTLET NEXTERIO oferuje klientom duży asortyment płytek ceramicznych, gresów, mozaik, klinkierów jak również podłóg laminowanych, winylowych i deski drewnianej. Dzięki konkurencyjnej ofercie gwarantującej najniższe ceny oraz wielokanałowej sprzedaży dokonywany jest bardzo szybki rozwój sieci na terenie całego kraju. Najwyższa jakość asortymentu, renomowani producenci, ponad 2000 wzorów płytek i ceny zaczynające się już od 1 zł za płytkę stanowią podstawę sukcesu firmy. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej, do której należą m.in. Opoczno, Cersanit, Barlinek, Komfort.

Przewiń do profilu firmy