Specjalista - administrator serwerów i baz danych w Dziale Informatyki

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu - WZ w Chorzowie

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • administracja serwerami (www, poczta, inne), wirtualizacja serwerów

  • administracja bazami danych (PostgreSQL, MySQL)

  • administracja siecią komputerową (LAN, WiFi),

  • konfigurowanie sprzętu komputerowego i oprogramowania stacji roboczych

  • analizowanie, wsparcie bieżących potrzeb użytkowników w zakresie używanych systemów informatycznych,

  • tworzenie instrukcji oraz dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • wysokie umiejętności interpersonalne

  • umiejętność analitycznego myślenia i proaktywnego podejścia przy realizowanych zadaniach

  • systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy

  • sumienność i terminowość

  • umiejętność pracy w zespole

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja lub pokrewne, mile widziani studenci kończący studia dyspozycyjni od poniedziałku do piątku)

  • znajomość systemów operacyjnych: Linux, Windows – (administracja i zarządzanie)

  • znajomość języka SQL

  • znajomość dowolnego języka oprogramowania: PHP, Pyton, C#, C++

  • znajomość sprzętu i jego konfiguracji

  • znajomość sieci komputerowych

Mile widziane

  • min. 2-letnie doświadczanie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • rozwój kwalifikacji zawodowych

  • możliwość podjęcia studiów na preferencyjnych warunkach

  • możliwość skorzystania z opieki medycznej Luxmed, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, nauki j. angielskiego

  • dodatkowe dni wolne od pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • studia na preferencyjnych warunkach

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Koniecznie zaznacz numer referencyjny oferty w temacie maila: DI/A/CH/07/22.

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu należy do największej grupy prywatnych uczelni wyższych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy