Specjalista - administrator serwerów i baz danych w Dziale Informatyki

Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu, filia w ChorzowieO firmie

  • Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MySQL

  • PostgreSQL

  • LAN

  • WiFi

  • SQL

  • PHP

  • Python

  • C#

  • C++

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administracja serwerami (WWW, poczta, inne), wirtualizacja serwerów, systemy Windows, Linux
  • znajomość i administracja bazami danych (PostgreSQL, MySQL)
  • administracja siecią komputerową (LAN, WiFi),
  • konfigurowanie sprzętu komputerowego i oprogramowania stacji roboczych
  • analizowanie, wsparcie bieżących potrzeb użytkowników w zakresie używanych systemów informatycznych,
  • tworzenie instrukcji oraz dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • umiejętność analitycznego myślenia i proaktywnego podejścia przy realizowanych zadaniach
  • systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy
  • sumienność i terminowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja lub pokrewne, mile widziani studenci kończący studia dyspozycyjni od poniedziałku do piątku)
  • znajomość systemów operacyjnych: Linux, Windows – (administracja i zarządzanie)
  • znajomość języka SQL
  • znajomość dowolnego języka oprogramowania: PHP, Pyton, C#, C++
  • znajomość sprzętu i jego konfiguracji
  • znajomość sieci komputerowych
  • mile widziane min. 2-letnie doświadczanie na podobnym stanowisku

Mile widziane

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • rozwój kwalifikacji zawodowych
  • możliwość podjęcia studiów na preferencyjnych warunkach
  • możliwość skorzystania z opieki medycznej Luxmed, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, nauki j. angielskiego
  • dodatkowe dni wolne od pracy

Koniecznie zaznacz numer referencyjny oferty w temacie maila: DI/ADM/CH/06/2023.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu, filia w Chorzowie

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu należy do największej grupy prywatnych uczelni wyższych w Polsce.

Aktualne oferty pracodawcy
DI/ADM/CH/06/2023

Specjalista - administrator serwerów i baz danych w Dziale Informatyki, Chorzów