Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista - administrator sieci i systemów informatycznych

POL-AGENT SP. Z O.O.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SaaS

  • PaaS

  • IaaS

  • ITIL

  • Windows Server

  • Active Directory

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii IT oraz udział w prowadzonych projektach na styku biznesu i IT,

  • Zarządzanie i rozwój obecnej infrastruktury informatycznej (SysOps), w tym nadzór nad centrami danych i dostępnością usług SaaS zgodnie z SLA w formacie 24x7x365,

  • Zarządzanie wewnętrznymi usługami IT (w tym HelpDesk) i bezpieczeństwem danych,

  • Rozwój systemów informatycznych w spółce i zapewnienie integracji pomiędzy tymi systemami,

  • Nadzór nad licencjonowanym oprogramowaniem oraz kontrola zewnętrznych dostawców rozwiązań oraz sprzętu IT,

  • Realizacja i utrzymanie procedur związanych z systemem zarządzania bezpieczeństwem informacji w ramach wytycznych ISO27001

  • Przygotowanie i kontrola budżetu IT

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,

  • Odpowiednie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min.3lat),

  • Doświadczenia w pracy z usługami sieciowymi, w tym SaaS/PaaS/IaaS

  • Wiedza z zarządzania infrastrukturą informatyczną (software/hardware)

  • Praktyczna znajomość ITIL (z naciskiem na Service Delivery, Service Level Management),

  • Praktyczne doświadczenie w rozwijaniu, utrzymywaniu, wdrażaniu usług Windows Server 2016/2019, Active Directory,

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami lub udział w realizacji większych projektów,

  • Otwartość na budowanie procesów od zera i chęć realnego wpływu na rozwój działu IT w firmie,

  • Analityczne myślenie i umiejętność rozwiazywania złożonych problemów,

  • Język angielski– poziom komunikatywny warunek konieczny

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych

Mile widziane

  • Praca w dziale IT lub Wsparcia Technicznego (min. 3 lat)

  • Znajomość technologii .NETowych,

  • Znajomość relacyjnych baz danych i SQL,

  • Certyfikaty (ITIL, CISSP, CISM, CISA, CEH lub CRISC)

  • Znajomość ISO 27001

  • Znajomość i doświadczenie we wdrażaniu i utrzymywaniu usług Office 365

  • Odpowiedzialność za budżet IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym,

  • udział w ciekawych projektach,

  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Pol-Agent Spółka z o.o. działająca na rynku Polskim od 1990 roku jest dynamicznie rozwijającym się usługodawcą w zakresie magazynowania, przeładunku, spedycji, czarteru i innych powiązanych usług logistycznych w branży TSL. Firma w Polsce posiada swoje oddziały w Szczecinie -siedziba oraz Gdyni, Gdańsku i Świnoujściu.

Od 2006 roku należy do Grupy C.Steinweg z Rotterdamu, jednego z największych światowych operatorów magazynowych posiadających terminale kontenerowe, świadczącego usługi logistyczne i spedycyjne. Grupa C.Steinweg posiada biura w kilkudziesięciu państwach świata, co stanowi dla nas dodatkowy atut w kontaktach z naszymi klientami.

Przewiń do profilu firmy