Oferta pracy

Specjalista – Administrator Systemów Informatycznych

CENTRUM ŁUKASIEWICZ Sieć Badawcza ŁukasiewiczO firmie

Rekrutacja zdalna

CENTRUM ŁUKASIEWICZ Sieć Badawcza Łukasiewicz

Poleczki 19

Warszawa

Sieć Badawcza Łukasiewicz dostarcza atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne rozwiązania technologiczne. Z liczbą ponad 7, 5 tysiąca pracowników oraz infrastrukturą badawczą, na którą składa się 440 laboratoriów i blisko 4000 urządzeń kluczowej aparatury badawczo- rozwojowej, stanowi trzecią pod względem wielkości sieć badawcza w Europie. Potencjał Łukasiewicza skupia się wokół takich obszarów badawczych jak: zdrowie, inteligentna mobilność, transformacja cyfrowa oraz zrównoważona gospodarka i energia

Centrum Łukasiewicz jest państwową osobą prawną powołaną do planowania i koordynowania badań naukowych i prac rozwojowych w czterech kluczowych obszarach: zrównoważona gospodarka, transformacja cyfrowa, inteligentna mobilność, zdrowie.
Specjalista – Administrator Systemów InformatycznychNumer ref.: CŁ_BAO_29_2020

Przykładowy zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Administracja systemem finansowo-księgowym, w tym wsparcie przy dostosowywaniu systemu informatycznego do wymagań Biur i Departamentów CŁ;
  • Administracja systemem wewnętrznego obiegu dokumentów;
  • Budowanie i modyfikacje raportów oraz wydruków;
  • Zarządzanie uprawnieniami użytkowników systemów;
  • Wsparcie techniczne i szkolenia użytkowników systemów;
  • Analiza i usuwanie błędów w danych oraz błędów funkcjonalnych systemów;
  • Kontakt z producentem w zakresie obsługi błędów;
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności;
  • Instalowanie aktualizacji;
  • Wykonywanie kopii bezpieczeństwa.
  • Pełnienie funkcji II linii wsparcia;
  • Administracja stacjami roboczymi użytkowników Centrum Łukasiewicz.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe/ średnie branżowe/średnie (preferowane techniczne: informatyka, ekonomia, matematyka);
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe, mile wdziane na podobnym stanowisku i/lub udział w projektach wdrożeń systemów klasy ERP;
  • Doświadczenie w administracji systemami finansowo-księgowymi - znajomość programu Enova365 będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie w administracji systemami workflow – znajomość systemu EZD PUW będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość zagadnień związanych z administracją stacjami roboczymi opartymi na środowisku Windows 10;
  • Znajomość zagadnień dotyczących baz danych oraz języka SQL;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętności komunikacji z zespołem i budowanie dobrych relacji z klientami wewnętrznymi.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • inwestowanie w rozwój pracownika (m.in. szkolenia, konferencje, e-learning);
  • ZFŚS, pakiet imprez integracyjnych;
  • nowoczesne warunki, narzędzia pracy.

Dokumenty:

  • CV
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wymaganych dokumentów drogą elektroniczną poprzez przycisk Aplikuj do dnia 22 listopada 2020 roku.
W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia.
Do przesłanych dokumentów prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Łukasiewicz moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Dokumenty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione o ich terminie telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana na stronie internetowej Centrum.

Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres mailowy:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy