Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Administrator Systemu

Euro Callcenter Sp. z o.o.

5 0006 000 brutto / mies.
  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Podstawowa wiedza informatyczna

Twój zakres obowiązków

  • Praca na wewnętrznym systemie firmy

  • Nadzorowanie i kontrola poprawności działania systemów informatycznych

  • Raportowanie wykonanych zadań

  • Wsparcie informatyczne pracowników w codziennej pracy

  • Konfiguracja urządzeń z obszaru IT

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programów Excel, Word

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi

  • Dyspozycyjność

  • Wykształcenie techniczne na kierunku informatyka oraz znajomość urządzeń komputerowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, 5 000 - 6 000 zł brutto miesięcznie

  • Pracę od poniedziałku do soboty

  • System 2 zmianowy 8-16 i 12-20

  • Niezbędne szkolenia wdrożeniowe i pomoc specjalistów

  • Możliwość pogłębienia wiedzy i zdobywania doświadczenia w zakresie IT