Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista Aktuarialny (ds. IFRS 17)

PKO Ubezpieczenia

  • Chłodna 52, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Chłodna 52

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

W ramach procesu wdrożenia IFRS 17:

- bierzesz udział w kompleksowym wdrożeniu standardu w organizacji

- bierzesz udział w opracowaniu metodyki wyliczeń IFRS 17

- wspierasz proces przygotowania danych do wyliczeń IFRS 17

- bierzesz udział w budowie modeli aktuarialnych

- wspierasz proces obliczeń oraz testowania wyników IFRS 17

- bierzesz udział w zmianach systemowych oraz reorganizacji procesów na potrzeby wdrożenia IFRS 17

Po wdrożeniu IFRS 17:

- bierzesz udział w wyliczeniach IFRS 17 oraz analizie wyników

- wspierasz utrzymanie modeli aktuarialnych

- bierzesz udział w procesie planowania finansowego wg IFRS 17

Nasze wymagania

  • masz minimum trzyletnie doświadczenie w pracy w obszarze aktuariatu

  • masz minimum rok doświadczenia w obszarze IFRS 17

  • masz minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze kalkulacji BEL i/lub kalkulacji wymogów kapitałowych

  • masz ukończone studia wyższe (preferowane kierunki: matematyka, statystyka, metody ilościowe, fizyka, ekonometria)

  • bardzo dobrze znasz MS Excel (w tym VBA)

  • znasz R i/lub SQL

  • znasz j. angielski

Mile widziane

  • wiedza z zakresu rachunkowości

  • doświadczenie w pracy w ubezpieczeniach majątkowych

  • doświadczenie w pracy na dużych zbiorach danych

  • licencja aktuarialna lub zdana część egzaminów aktuarialnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny