Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Aktuarialny ds. Raportowania

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BNP Paribas Cardif to stabilna firma ubezpieczeniowa, wchodząca w skład międzynarodowej grupy BNP Paribas – jednej z największych instytucji finansowych na świecie.

    Innowacyjne podejście do ubezpieczeń zaowocowało powstaniem nowej dziedziny – bancassurance, której jesteśmy twórcą i znaczącym graczem.

    Na polskim rynku istniejemy od 1998 roku, oferując m.in. ubezpieczenia kredytobiorców oraz szeroką gamę innych ubezpieczeń.

    Obecnie ponad 1,5 miliona Polaków posiada jedno z ubezpieczeń BNP Paribas Cardif.

    Aktualnie Dział ds. Aktuarialnych
    w Departamencie Finansów i Ryzyka
    poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr Ref. SAR/01/2018

    Opis stanowiska, zadania:

    • Udział w przygotowaniu danych oraz obliczeniach wyniku technicznego, rezerw techniczno-ubezpieczeniowych na potrzeby rachunkowości.
    • Nadzór nad poprawnością zbierania danych oraz ich weryfikacja.
    • Wprowadzanie usprawnień w procesie zbierania danych.
    • Raportowanie do urzędu nadzoru i do akcjonariusza.
    • Analiza wyników technicznych w porównaniu do planu i przygotowywanie wyjaśnień.

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziale aktuarialnym lub pokrewnym (warunek konieczny).
    • Wykształcenie wyższe matematyczne lub ekonomiczne.
    • Dobra znajomość j. angielskiego.
    • Biegła obsługa programu MS Excel oraz środowiska SAS.
    • Wiedza na temat rynku ubezpieczeń.
    • Znajomość programowania VBA, 4GL będzie dodatkowym atutem.
    • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne.
    • Zdolność kreatywnego i logicznego myślenia.
    • Determinacja w wywiązywaniu się z podjętych zobowiązań.
    • Dobra organizacja pracy i efektywność.

    Oferujemy:

    • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji, a jednocześnie dynamicznie rozwijającej się.
    • Atrakcyjna lokalizacja biura - Pl. Piłsudskiego w Warszawie.
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych:
      - prywatna opieka medyczna,
      - ubezpieczenie na życie,
      - dofinansowanie karty sportowej,
      - dofinansowanie wypoczynku letniego.
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
    • Owoce w pracy dla wszystkich pracowników.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz Aplikuj.