Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista - Analityk danych

KRAKOWSKI BANK SPÓŁDZIELCZYO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza danych, optymalizacja zapytań do baz danych,

  • Tworzenie metryk ilościowych i jakościowych zespołu analitycznego,

  • Raportowanie i przedstawianie wniosków z dokonanych analiz, optymalizowanie procesów,

  • Ścisła współpraca z Biurami Biznesowymi oraz wsparcie analityczne.

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków z analizy danych,

  • Bardzo dobra znajomości programu MS Excel oraz MS Access,

  • Znajomość MySQL, Oracle, PostgreSQL,

  • Podstawowa znajomość PHP/Pyton będzie dodatkowym atutem,

  • Samodzielność w działaniu, własna inicjatywa,

  • Staranność, dociekliwość, miłe usposobienie i poczucie humoru.