Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista - Analityk ds. AML i bezpieczeństwa finansowego

LITPAY sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca analiza transakcji, wykrywanie oraz zgłaszanie incydentów bezpieczeństwa,
  • Identyfikacja, analiza i weryfikacja informacji o klientach, ocena ryzyka klientów zgodnie z przyjętymi standardami a także tworzenie tych standardów,
  • Wdrażanie w grupie Litpay zasad zarządzania ryzykiem prania pieniędzy i finansowania terroryzmu
  • Wdrażanie w grupie Litpay rekomendacji regulatorów (KNF, GIIF),
  • Dbałość o zgodność z przepisami prawa w obszarze zarządzania ryzykiem prania pieniędzy i finansowania terroryzmu,
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy,
  • Przygotowywanie dokumentów na potrzeby wewnętrznych i zewnętrznych audytów oraz kontroli
  • Bliska współpraca z Dyrektorem Operacyjnym oraz Działem Prawnym i Customer Experience
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze AML, Anti-fraud lub bezpieczeństwa finansowego,
  • Doświadczenie w pracy w obszarze przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu zdobyte w firmie z branży finansowej,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy analizie i wykrywaniu przestępstw finansowych,
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Zdolność do przejmowania inicjatyw i pomysłowość,
  • Duża samodzielność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • Język angielski,
  • Preferowana lokalizacja: Poznań, ale nie jest to wymóg. Jeśli kandydat jest w stanie z pasją zaangażować się w projekt nie wykluczamy pracy zdalnej.

Oferujemy

  • Unikatowe doświadczenie w szybko rozwijającej się branży,
  • Udział w Fintech’owej rewolucji w jednym z kluczowych projektów na polskim rynku,
  • Bycie jednym z najlepiej poinformowanych specjalistów AML nt. Fintech / Blockchain / Crypto,
  • Poznawanie tematyki blockchain & kryptowalut z “jasnej strony mocy”,
  • Współpraca z kluczowymi podmiotami Europejskimi w tematyce blockchain.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o wskazany typ umowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Ogłoszenie archiwalne