Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk Laboratorium

WESSLING Polska Sp. z o.o.O firmie

WESSLING Polska Sp. z o.o.

Michała Bobrzyńskiego 14

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie analiz środowiskowych, żywnościowych z użyciem ICP-OES, analizatora rtęci,

  • terminowe wydawanie wyników,

  • bieżąca organizacja pracy,

  • współpraca z Działem Mineralizacji oraz Wstępnego Przygotowania Próbek,

  • rozwiązywanie bieżących problemów,

  • dbałość o urządzenia i utrzymanie ich w dobrym stanie,

  • kontakt z serwisem w przypadku awarii,

  • udoskonalanie istniejących metod analitycznych oraz procesów w Laboratorium,

  • wdrażanie i walidacja nowych metod analitycznych.

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w analizach środowiskowych i/lub żywnościowych,

  • znajomość spektrometrii emisyjnej ze wzbudzeniem w plaźmie indukcyjnie sprzężonej (ICP-OES),

  • umiejętność pracy pod presją czasu, dobra samoorganizacja czasu pracy,

  • znajomość sprzętu firmy Thermo oraz oprogramowania będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność rozwiązywania problemów sprzętowych,

  • wykształcenie związane z chemią lub pokrewne,

  • znajomość Excela,

  • dobra znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i zajmowanego stanowiska,

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,

  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole,

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Jesteśmy międzynarodową firmą działającą w zintegrowanym podejściu do jakości, bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska – QSHE (Quality, Safety, Health and Environment). Skupiamy ok. 1400 pracowników na terenie Europy specjalizujących się w analityce żywności i ochrony środowiska. Nasza aktywność skupia się na podnoszeniu poziomu życia i bezpieczeństwa, a co za tym idzie dbałości o ochronę środowiska i jakość produktów, które z niego czerpiemy).

Przewiń do profilu firmy