Oferta pracy

Specjalista Analityk Kontroli Jakości

Pozlab Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Pozlab Sp. z o.o.

PozLab to dynamicznie rozwijająca się firma prowadząca działalność usługową w sektorze R&D oraz analityki chemicznej i farmaceutycznej. Specjalizuje się w opracowywaniu nowoczesnych formulacji i procesów technologicznych oraz wykonywaniu kompleksowych badań analitycznych i mikrobiologicznych produktów farmaceutycznych, weterynaryjnych, kosmetyków i suplementów diety.

Miejsce pracy: Złotniki

Opis stanowiska:

  • wykonywanie oznaczeń chromatograficznych oraz innych testów analitycznych dla surowców i produktów farmaceutycznych
  • prowadzenie dokumentacji analitycznej zgodnie z systemem GMP
  • merytoryczną ocenę metod analitycznych stosowanych przez producentów substancji czynnych, odtwarzanie metod analitycznych producentów oraz analizę substancji zgodnie z farmakopeą
  • transfery metod analitycznych
  • szukanie i wdrażanie usprawnień procesów analitycznych w Laboratorium
  • udział w kwalifikacji urządzeń analitycznych

  Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o profilu chemicznym ​lub pokrewnym
  • minimum 3-letniego doświadczenia w Laboratorium (HPLC lub GC)
  • znajomości technik przygotowania próbek w celu oznaczeń z wykorzystaniem technik chromatograficznych
  • samodzielności w rozwiązywaniu problemów analitycznych
  • doświadczenia w opracowaniu oraz walidacji metod analitycznych
  • doskonałej organizacji pracy, dokładności, sumienności
  • dobrej znajomości języka angielskiego - swobodna komunikacja w zakresie pracy oraz tworzeniu dokumentacji
  • dodatkowym atutem będzie biegła znajomość programu Excel (obsługa makr) lub aplikacji Power Apps

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym i zgranym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i ciekawych projektach
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny)
  • dobra lokalizacja (autobus, przystanek kolejowy, 9 minut z Poznań Główny)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez POZLAB z siedzibą w POZNANIU zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest POZLAB z siedzibą w POZNANIU PARKOWA 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy