Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista analityk

WESSLING Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie analiz z zastosowaniem GC-MSMS, LC-MSMS w próbkach żywności,

  • prowadzenie stosownej dokumentacji z wykonywanych badań zgodnie z wytycznymi systemu zarządzania jakością,

  • bieżąca organizacja pracy,

  • współpraca z Działem Wstępnego Przygotowania Próbek,

  • rozwiązywanie bieżących problemów,

  • dbałość o urządzenia i utrzymanie ich w dobrym stanie,

  • kontakt z serwisem w przypadku awarii,

  • udoskonalanie istniejących metod analitycznych oraz procesów w Laboratorium,

  • rozwijanie i walidacja nowych metod analitycznych,

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w analizach żywności pod kątem oznaczania pozostałości pestycydów, mykotoksyn,

  • znajomość spektrometrii mas (MS, MSMS) w połączeniu z GC i/lub LC,

  • znajomość technik GC-FID i HPLC-RID będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność pracy pod presją czasu, dobra samoorganizacja czasu pracy,

  • znajomość wymagań dokumentu SANTE oraz normy ISO 17025,

  • znajomość sprzętu firmy Agilent oraz oprogramowania będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność rozwiązywania problemów sprzętowych,

  • wykształcenie związane z chemią lub pokrewne,

  • znajomość Excela,

  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i zajmowanego stanowiska

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych

  • prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

WESSLING, jako międzynarodowa i niezależna firma analityczna, badawcza i konsultingowa reprezentowana jest przez sieć 26 placówek w Europie i Chinach. To rodzinne przedsiębiorstwo cieszy się od 1983 roku znakomitą reputacją wśród klientów działających na arenie krajowej i międzynarodowej. 1 600 pracownic i pracowników sporządza różnorodne ekspertyzy dla stałej poprawy jakości i bezpieczeństwa, ochrony środowiska i zdrowia. W naszych laboratoriach badamy, analizujemy, opiniujemy, planujemy projekty i wdrażamy je - dla trwałej poprawy jakości życia.

Przewiń do profilu firmy