Oferta pracy

Specjalista Analityk

Farmapol Sp. z o.o. O firmie

Farmapol Sp. z o.o.

Święty Wojciech 29

Poznań

Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny FARMAPOL sp. z o.o.,
polska firma farmaceutyczna z ponad 70-letnim doświadczeniem w branży,
producent m.in. takich marek jak : Asmag, Tisane, Zincas, Klarin, Ispagul
w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

SPECJALISTA ANALITYK

Opis Stanowiska:

  • wykonywanie analiz fizykochemicznych materiałów i produktów leczniczych, suplementów diety i kosmetyków, zgodnie z przyjętymi procedurami,
  • pobieranie prób do badań,
  • nadzór nad sprzętem laboratoryjnym,
  • walidacja metod analitycznych dla produktów leczniczych i materiałów wyjściowych,
  • kontrola i dokumentowanie uzyskanych wyników badań.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne,
  • znajomość klasycznych i instrumentalnych technik analitycznych m.in. HPLC, metod spektroskopowych i innych,
  • dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole oraz dobre zarządzanie czasem,
  • znajomość j. angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym,
  • książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (1,5 roku)
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Możliwość uczestniczenia w rozwoju firmy oraz awansu w ramach jej struktur
  • Szkolenia
  • Dodatkowy urlop dla pracowników, którzy zwiążą się z nami na dłużej
  • „wczasy pod gruszą”
  • Dodatki na dzieci

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem, oraz dopisanie klauzuli.

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U z 2002 r. nr 102 poz 923).
Wyrażam zgodę na umieszczenie aplikacji w rejestrze aplikacji rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że dane podałem dobrowolnie oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy