Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Analityk

Farmapol Sp. z o.o. O firmie

Farmapol Sp. z o.o.

Święty Wojciech 29

Poznań

Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny FARMAPOL sp. z o.o.,
polska firma farmaceutyczna z ponad 70-letnim doświadczeniem w branży,
producent m.in. takich marek jak : Asmag, Tisane, Zincas, Klarin, Ispagul
w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

SPECJALISTA ANALITYK

Opis Stanowiska:

  • wykonywanie analiz fizykochemicznych materiałów i produktów leczniczych, suplementów diety i kosmetyków, zgodnie z przyjętymi procedurami,
  • pobieranie prób do badań,
  • nadzór nad sprzętem laboratoryjnym,
  • walidacja metod analitycznych dla produktów leczniczych i materiałów wyjściowych,
  • kontrola i dokumentowanie uzyskanych wyników badań.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne,
  • znajomość klasycznych i instrumentalnych technik analitycznych m.in. HPLC, metod spektroskopowych i innych,
  • dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole oraz dobre zarządzanie czasem,
  • znajomość j. angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym,
  • książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (1,5 roku)
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Możliwość uczestniczenia w rozwoju firmy oraz awansu w ramach jej struktur
  • Szkolenia
  • Dodatkowy urlop dla pracowników, którzy zwiążą się z nami na dłużej
  • „wczasy pod gruszą”
  • Dodatki na dzieci

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem, oraz dopisanie klauzuli.

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U z 2002 r. nr 102 poz 923).
Wyrażam zgodę na umieszczenie aplikacji w rejestrze aplikacji rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że dane podałem dobrowolnie oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania”

Ogłoszenie archiwalne