Specjalista Analityk w Dziale Kontroli Jakości (Laboratorium Fizykochemiczne)

OCEANIC S.A.O firmie

  • Trąbki Małe (pow. gdański)

    Trąbki Małe (pow. gdański), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rejestru produktów leczniczych

  • pobieranie prób produktów leczniczych do badań jakościowych

  • wykonywanie badań fizykochemicznych materiałów wyjściowych i produktów leczniczych

  • nadzorowanie i prowadzenie badań stabilności produktów leczniczych

  • opracowywanie i prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej zgodnie z GMP/GLP i obowiązującymi procedurami

  • walidacja i transfer metod analitycznych

  • udział w walidacji procesów wytwarzania produktów leczniczych

  • tworzenie innej dokumentacji jakościowej (procedury i instrukcje)

  • praca z Farmakopeami i normami

  • nadzór nad urządzeniami laboratoryjnymi (w tym nad komorami do badań stabilności)

  • nadzór ilościowy i jakościowy nad odczynnikami/wzorcami fizykochemicznymi, sporządzanie roztworów substancji chemicznych, zamówienia odczynników i sprzętu laboratoryjnego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne, chemiczne lub pokrewne

  • doświadczenie: minimum 2 letni staż pracy (obejmujący prowadzenie badań jakościowych i ilościowych produktów leczniczych i substancji czynnych) u wytwórcy lub importera produktu leczniczego posiadającego zezwolenie na wytwarzanie

  • niezbędna praktyczna znajomość technik chromatograficznych: wysokosprawna chromatografia cieczowa (HPLC) i chromatografia gazowa

  • znajomość technik spektroskopowych (UV-Vis; IR) i fizykochemicznych analiz klasycznych

  • udział w transferach / walidacjach metod analitycznych / walidacji czyszczenia / walidacji systemów skomputeryzowanych

  • praktyczna znajomość wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) i Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001

  • biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)

  • znajomość języka angielskiego

  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemów ERP (np. SAP)

  • umiejętność analitycznego myślenia, wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

OCEANIC S.A.

Firma OCEANIC S.A. od ponad 35 lat jest obecna na rynku ze swoją unikalną na skalę światową filozofią tworzenia produktów dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Zatrudniamy blisko 350 osób, a jako jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego jesteśmy obecni ze swoimi produktami zarówno na rynku nowoczesnym, tradycyjnym jak i farmaceutycznym. Nasze produkty można znaleźć na półkach w ponad 40 krajach świata na 5 kontynentach. Nie stoimy w miejscu – cały czas odpowiadamy na zmieniające się potrzeby naszych klientów, a jednocześnie niezmiennie dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych produktów.

Przewiń do profilu firmy