Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista analityk w zespole badawczo-rozwojowym

SENSILAB Polska Sp. z o.o. – S.K.A.O firmie

  • Konstantynów Łódzki, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

SENSILAB Polska Sp. z o.o. – S.K.A. jest wiodącym wytwórcą kontraktowym produktów leczniczych i suplementów diety. Wytwarzamy produkty wyłącznie na zlecenie naszych klientów. Wszystkie nasze działanie nastawione są na sprawną realizację zamówień. Dążymy w tym zakresie do perfekcji, którą osiągnąć można tylko dzięki doskonale skoordynowanej pracy zaangażowanych fachowców, działających zespołowo w realizacji wspólnego celu. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie metod analitycznych dla nowych projektów.
  • Walidacja metod analitycznych.
  • Przygotowywanie i bieżąca aktualizacja dokumentacji technicznej.
  • Przygotowanie raportów, zestawień oraz kalkulacji pod kątem analiz jakościowych dla nowych projektów.
  • Współpraca z zespołem technologów w zakresie analizy prób technologicznych.
  • Optymalizacja metod analitycznych dla transferowanych projektów.
  • Współpraca z Klientami zewnętrznymi firmy.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego chemicznego; farmaceutycznego; biotechnologicznego; biochemicznego lub pokrewnego.
  • Znajomości zaawansowanych metod analitycznych m.in. HPLC, GC, UV-VIS, TLC.
  • Biegłej obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
  • Kreatywności, umiejętności analitycznego myślenia oraz radzenia sobie z presją czasu.
  • Umiejętności wyciągania wniosków na podstawie zebranych danych oraz obsługi sprzętu laboratoryjnego.
  • Doświadczenia minimum 2 lata w laboratorium Badawczo -Analitycznym.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w dużej i prężnie rozwijającej się firmie farmaceutycznej.
  • Ciekawe wyzwania projektowe.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne środowisko pracy.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej.

Jeśli wierzysz, że nawet mały krok może prowadzić do dużej zmiany, jeśli nie boisz się wyzwań, chcesz widzieć sens swoich działań, jesteś otwarty i odpowiedzialny - dołącz do naszego zespołu.

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne