Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista analiz jakości

INNOX sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz jakościowych i ilościowych surowców oraz API,

  • Rejestracja i analiza wyników prowadzonych badań,

  • Tworzenie i uzupełnianie dokumentacji jakościowej w tym raportów z analiz, specyfikacji, instrukcji analitycznych,

  • Terminowe przekazywanie wyników analiz,

  • Pobieranie i przygotowywanie próbek do badań zgodnie z procedurami,

  • Przygotowywanie odczynników ogólnego użytku (m.in. wykonywanie roztworów mianowanych, wskaźników, buforów),

  • Identyfikacja i aktywne poszukiwanie rozwiązań dla problemów występujących na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie wyższe o kierunku: farmacja, chemia lub pokrewne,

  • Doświadczenie w laboratorium kontroli jakości w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym, kosmetycznym lub pokrewnym,

  • Preferowane minimum roczne doświadczenie w Dziale Kontroli Jakości,

  • Praktyczna i teoretyczna znajomość technik analitycznych (m.in. HPLC, GC, UV-Vis),

  • Znajomość zagadnień i procedur związanych z GMP, ICH i FDA dotyczących rozwoju i walidacji metod analitycznych dla substancji,

  • Swobodne posługiwanie się pakietem Microsoft Office (głównie: Word, Excel) na poziomie średnio zaawansowanym,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (część dokumentacji będzie prowadzona w języku angielskim),

  • Zdolności organizacyjne, dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań, odpowiedzialność i systematyczność, zdolność analitycznego myślenia,

  • Dodatkowymi atutami będą: doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji jakościowej, procesach walidacji i kwalifikacji urządzeń analitycznych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Pracę w dynamicznym startupie biotechnologicznym,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Pakiet opieki zdrowotnej.

O nas

Innox Sp. z o.o. powstała z myślą o integracji Polski z globalnym rynkiem biotechnologicznym, dążąc do wytwarzania i komercjalizacji innowacyjnych leków wykorzystujących aktywność biologiczną naturalnych substancji pochodzenia roślinnego. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Specjalista analiz jakości (nr ref. 3/21/TP)