Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Analizy Biznesowej

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Księdza Ignacego Jana Skorupki 4

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JIRA

  • Confluence

  • EA

Mile widziane

  • SCRUM

  • Agile

Twój zakres obowiązków

  • udział w rozpoczynającym się projekcie transformacyjnym systemu informacji sprawozdawczej BFG realizowanym we współpracy z zewnętrznym wykonawcą, w oparciu o nowoczesne narzędzia IBM klasy Business Intelligence i hurtownię danych;

  • prowadzenie analizy funkcjonalnej i biznesowej zgodnie z wymaganiami i metodyką określonymi w projekcie;

  • prowadzenie i wsparcie testów funkcjonalnych oraz tworzenie produktów z tym związanych (tj. scenariusze testowe, plan testów);

  • organizacja i kontrola prac analitycznych oraz implementacyjnych dla powierzonego obszaru odpowiedzialności;

  • rozwijanie i budowanie relacji biznesowych z klientem wewnętrznym, identyfikacja jego potrzeb.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość technik i narzędzi wykorzystywanych do analizy systemowej, w tym znajomość UML BPMN 2.0;

  • doświadczenie w pracy z narzędziami takimi jak JIRA, Confluence, EA.

  • znajomość metodyk zarządzania projektami takich jak: SCRUM, Agile.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • bardzo dobrze skomunikowane biuro w centrum Warszawy;

  • atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego;

  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych: prywatną opiekę medyczną, pracowniczy program emerytalny (7% wynagrodzenia), dofinansowanie karty sportowej, biletów do kina/teatru i inne benefity.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Bankowy Fundusz Gwarancyjny gwarantuje depozyty zgromadzone w bankach i SKOK-ach oraz odpowiada za przeprowadzanie przymusowej restrukturyzacji instytucji finansowych. Fundusz należy do sieci bezpieczeństwa finansowego i współodpowiada za stabilność finansową Polski.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV za pomocą przycisku Aplikuj do 9 lutego 2022 r.