Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Aplikacyjny w dziale endoskopii

Medim Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Największy polski dystrybutor sprzętu medycznego z ugruntowaną pozycją na polskim rynku,
specjalizujący się w kompleksowym wyposażaniu szpitali, poszukuje specjalisty na stanowisko:

SPECJALISTY APLIKACYJNEGO W DZIALE ENDOSKOPII

Zadania:

  • przeprowadzanie prezentacji sprzętu do zabiegów małoinwazyjnych na blokach operacyjnych i w gabinetach zabiegowych
  • przeprowadzanie szkoleń produktowych/aplikacyjnych w zakresie oferowanej technologii, urządzeń, zestawów narzędziowych
  • uczestnictwo w instalacjach i uruchomieniach sprzętu
  • znajomość i ciągłe pogłębianie wiedzy o oferowanych produktach i ich zastosowaniach
  • doradztwo i konsultacje merytoryczne dla Klientów
  • opieka i utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami
  • wspieranie zespołu przedstawicieli handlowych w zakresie logistycznym, merytorycznym i biznesowym

Wymagania:

  • wykształcenie medyczne lub pokrewne
  • doświadczenie zawodowe w zakresie diagnostycznych i chirurgicznych zabiegów małoinwazyjnych (endoskopowych) w laryngologii, chirurgii twarzowo-szczękowej, ortopedii, neurochirurgii
  • znajomość procedur małoinwazyjnych w innych dziedzinach medycyny
  • znajomość środowiska i charakteru pracy na sali operacyjnej
  • wiedza o środowisku medycznym i systemie funkcjonowania ochrony zdrowia w Polsce
  • umiejętności relacyjne i handlowe
  • umiejętności analitycznego i kreatywnego myślenia
  • komunikatywność i zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • gotowość do podróży służbowych
  • dokładność i dobra organizacja pracy
  • sumienność i systematyczność
  • umiejętność samodzielnej pracy jak również pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży zaawansowanych rozwiązań medycznych
  • zdobywanie wiedzy w zakresie nowoczesnych i unikatowych technologii medycznych
  • pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV
za pośrednictwem opcji APLIKUJ.

 „Uprzejmie prosimy o umieszczenie w przesyłanych materiałach, zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)” ofert pracy nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne