Specjalista AR z językiem szwedzkim/francuskim/niemieckim

HALFING & PETERSEN

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego klienta, firmy będącej wiodącym dostawcą technologii do elektronicznych transakcji płatniczych. Idealny kandydat to osoba dynamiczna i zaangażowana.

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientami (telefoniczny oraz mailowy)

  • Rozwiązywanie wszelkich błędów / braków na kontach w systemie

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka szwedzkiego, francuskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Zdolności analityczne

  • Otwartość na kontakt z klientem

Pracodawca oferuje

  • Prace w pełni zdalną

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość poszerzania swoich umiejętności- szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)