Specjalista Automatyk

CANPACK Group

10 50013 000 brutto / mies.
  • Kobaltowa 2, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Kobaltowa 2

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Lokalizowanie usterek linii produkcyjnych

  • Usuwanie awarii układów elektrycznych oraz systemów sterowania

  • Prowadzenie modernizacji programów sterujących praca urządzeń produkcyjnych celem minimalizacji postojów

  • Optymalizowanie programów sterujących celem zwiększenia wydajności produkcyjnej linii

  • Zapewnianie wysokiej jakości produktu poprzez nadzór i regulację systemów kontroli wizyjnej

  • Dobieranie części zamiennych przy realizacji nowych projektów

  • Przygotowywanie i realizowanie projektów nowych urządzeń oraz linii produkcyjnych

  • Prowadzenie modernizacji wyeksploatowanych maszyn

  • Prowadzenie konserwacji i napraw urządzeń produkcyjnych

  • Realizowanie i koordynowanie zamówień

Nasze wymagania

  • Oczekujemy od Ciebie gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym;

  • Praktycznej znajomości programowania sterowników PLC (LAD)

  • Znajomości problematyki sterowania silnikami asynchronicznymi i układami serwo

  • Bardzo dobrej umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Uprawnień do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci do 1 kV;

  • Język angielski zaawansowany;

  • Doświadczenia zawodowego w zakresie automatyki >-3 lata;

  • Umiejętności pracy w zespole, systematyczność, odpowiedzialność, komunikatywność;

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych na zbliżonym stanowisku oraz wykształcenie kierunkowe.

To oferujemy

  • Konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie (razem z dodatkiem zmianowym +premią + obiadami pracowniczymi),

  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne LuxMed,

  • Możliwość korzystania z karty MultiSport,

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie,

  • Dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i członków rodziny,

  • Pracowniczy Program Emerytalny (po roku pracy),

  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, przejrzystą ścieżkę rozwoju i awansu,

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

CP Glass S.A w Krakowie Oddział Huta Szkła „Orzesze” jest producentem szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych, stosowanych w przemyśle piwowarskim i monopolowym. Swoją silną pozycję rynkową zawdzięcza nowoczesnej technologii wytwarzania i produktom wysokiej jakości.

Przewiń do profilu firmy