Ta oferta pracy jest nieaktualna od 120 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista (automatyk) ds. rozruchu urządzeń dźwigowych

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    OTIS Spółka z o. o., działająca od ponad 150 lat na rynku dźwigowym, specjalizująca się w sprzedaży, montażu i serwisie wind, schodów oraz chodników ruchomych poszukuje Kandydata na stanowisko:

    Specjalista (automatyk)
    ds. rozruchu urządzeń dźwigowych

    Zakres obowiązków:

    • Uruchamianie urządzeń dźwigowych,

    • Sporządzanie protokołów z przeprowadzonych badań i pomiarów,

    • Udział w odbiorach urządzń przez UDT (Urząd Dozoru Technicznego),

    • Wsparcie kierownika montażu w bieżących pracach.

    Wymagamy:

    • Doświadczenia w branży dźwigowej ( montaż, konserwacja, rozruch),

    • Wykształcenia co najmniej średniego technicznego (elektryk, elektronik, elektromonter),

    • Umiejętności diagnostycznych i rozwiązywania problemów z  zakresu elektryki, elektroniki automatyki,

    • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej, w tym schematów elektrycznych,

    • Samodzielności w działaniu,

    • Czynnego prawa jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

    • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji,

    • Pakiet benefitów dodatkowych,

    • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy (z możliwością użytkowania do celów prywatnych),

    • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy przy realizacji ciekawych projektów.

    Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z póżn. zm. )