Ta oferta pracy jest nieaktualna od 358 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Automatyk - Robotyk

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Intivum Limited Sp. K.

    Zakres obowiązków:

    • samodzielne programowanie robotów przemysłowych, m.in. KUKA, ABB, FANUC;
    • uruchamianie linii produkcyjnej u klienta;
    • optymalizacja czasu cyklu linii produkcyjnej;
    • analizowanie i rozwiązywanie problemów wykrytych po uruchomieniu linii;
    • przygotowywanie dokumentacji zgodnie ze specyfikacją określoną przez klienta.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne, preferowani absolwenci kierunków: automatyka, robotyka, mechatronika lub pokrewne; mile widziani również studenci ostatniego roku studiów;
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
    • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
    • prawo jazdy kat. B;
    • wyobraźnia przestrzenna, kreatywność, umiejętność pracy zespołowej oraz pracy pod presją czasu;
    • wiedza na temat budowy, zasad działania i programowania robota przemysłowego.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony;
    • wysokie wynagrodzenie i pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie podróżne, itp.);
    • udział w realizacji innowacyjnych projektów dla klientów z Europy oraz Stanów Zjednoczonych (praca w delegacji);
    • pracę pełną wyzwań pozwalającą zdobyć różnorodne doświadczenie.

    CV w języku angielskim lub niemieckim prosimy przesyłać za pomocą przycisku do aplikowania.

    W treści CV prosimy o dodane klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Intivum Limited Sp. K. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest Intivum Limited Sp. K. z siedzibą w Sieradzu przy ul. Jana Pawła II 12/51. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i nie będą udostępnione innym podmiotom. Uczestnik rekrutacji ma prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia i cofnięcia zgody na przetwarzanie.