Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Automatyk

Adient Poland Sp. z o.o. - Oddział Metal w Skarbimierzu

Motoryzacyjna 1

Skarbimierz (pow. brzeski)

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa maszyn i urządzeń wymagająca wiedzy z zakresu elektryki i automatyki

  • Podejmowanie działań bezpośrednich i pośrednich w celu usunięcia usterek i awarii

  • Pomoc w usuwaniu awarii, doradztwo bieżące z zakresu automatyki

  • Realizowanie projektów usprawniających procesy produkcyjne i pozaprodukcyjne

  • Projektowanie, budowa i nadzorowanie budowy maszyn i układów sterowania maszynami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe (preferowana automatyka i robotyka)

  • Uprawnienia SEP do 1 KV

  • Znajomość PLC SIEMENS

  • Znajomość HMI SIEMENS

  • Znajomość języka angielskiego

  • Czytanie schematów E–PLAN

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Sponsorowaną prywatną opiekę Medicover

  • Kartę MultiSport

  • Dofinansowanie do kantyny i transportu

  • Ubezpieczenie grupowe UNIQA

OBSŁUGIWANE PROCESY:

  • Spawanie MAG i zgrzewanie w celach zrobotyzowanych

  • Procesy montażowe: nitownice (AGME), skręcanie (Atlas Copco)

  • Systemy wizyjne (Cognex)

  • Roboty – ABB/Motoman