Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Automatyk

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach automatyzacji procesów produkcyjnych oraz doskonalenia procesów

  • Nadzór i utrzymanie parku maszynowego w celu zapewnienia ciągłości produkcji

  • Analiza przyczyn awarii oraz wprowadzanie działań korygujących jak i zapobiegawczych

  • Programowanie PLC i HMI

  • Bieżące wsparcie Zespołu Techników UR

  • Współpraca z działami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi dostawcami oraz serwisami

  • Udział w planowaniu budżetu dla nowych inwestycji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek – Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika)

  • Programowanie sterowników PLC i paneli HMI poparte doświadczeniem

  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki, mechaniki, pneumatyki

  • Posługiwanie się dokumentacją techniczną,

  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

  • Komunikatywność i dynamika w działaniu,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość pracy w zespole ze Specjalistami z różnych dziedzin

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji

  • Wczasy pod gruszą

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Najnowsze technologie (Przemysł 4.0)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.

Celem Schneider Electric jest wsparcie wszystkich w optymalnym wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc innowacyjne rozwiązania ze zrównoważonym rozwojem. Nazywamy to Life Is On.

Naszą misją jest bycie cyfrowym parterem ekologicznego i wydajnego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Złóż aplikację do naszej fabryki Schneider Electric w Bukownie – obecnie poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko Specjalista Automatyk.