Oferta pracy

Specjalista Back Office (finanse)

CSP Customer Services Polska

Storrady-Świętosławy 1b

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe opracowywanie dokumentacji leasingowej (klienci indywidualni oraz biznesowi)

  • Weryfikacja kompletności oraz wiarygodności dostarczanych dokumentów

  • Sprawdzanie poprawności danych oraz ich uzupełnianie w systemie

  • W razie potrzeby telefoniczny lub mailowy kontakt z partnerem biznesowym

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Dokładność, terminowość, samodzielność

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz w księgowości mile widziane

  • Wykształcenie wyższe mile widziane

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie i gwarantowana podwyżka po roku zatrudnienia (+500 PLN brutto)

  • Płaca zasadnicza od 5.000 zł brutto

  • Kompleksowe szkolenie wdrażające w j.niemieckim możliwe do zrealizowania w trybie zdalnym

  • Elastyczna organizacja czasu pracy (praca stosownie do preferencji w godzinach 6.30-19.00)

  • Możliwość pracy w trybie zdalnym (home office)

  • Bogaty pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie lunchu

  • premie roczne

  • nagrody jubileuszowe

  • program poleceń pracowniczych

  • akcje sezonowe i niespodzianki

CSP Customer Services Polska Sp. z o.o.

Jest częścią Adecco S.A. - oraz spółką córką Adecco Business Solutions GmbH. Na zlecenie międzynarodowych firm świadczymy kompleksowe usługi z branży Business Process Outsourcing. W związku z rozbudową projektu dla naszego wieloletniego Kontrahenta – światowej sławy producenta samochodów, poszukujemy nowych osób do zespołu.

Przewiń do profilu firmy